Projektas ,,Integruotas gamtos mokslų ir vokiečių kalbos mokymas”

Mokykla antrus metus dalyvauja Goethe’s instituto organizuojamame projekte ,,Integruotas matematikos ir vokiečių kalbos mokymas”. Dalyko ir užsienio kalbos mokymas (is) – tai dalyko mokymas(is) užsienio kalba, pamokoje derinant užsienio ir gimtosios kalbos vartojimą dalyko turiniui perteikti.

Projekte dalyvauja vokiečių kalbos mokytoja Ramunė Misiūnienė ir matematikos mokytoja Aušra Matažinskienė. Mokytojos nuolat kelia savo kvalifikaciją, dalyvauja seminaruose ir mokymuose, stebi integruotas pamokas kitose mokyklose, veda ,,Atžalyno” gimnazijoje integruotas vokiečių kalbos ir matematikos pamokas bei dalijasi savo patirtimi su kitų mokyklų projekto dalyviais. Šiuo metu projekte dalyvauja 52 Lietuvos mokyklos.

Mūsų mokykloje šiais metais projektinę veiklą vykdo Iab, IIad klasių mokiniai.

Integruota Padėkos ir muzikos pamoka

Kėdainių ,,Atžalyno” gimnazijoje vyko integruota Padėkos ir muzikos pamoka, kurioje atsakinėjo Lietuvos Respublikos seimo narys Tomas Bičiūnas ir gimnazijos direktorius Gintaras Petrulis. Pamokos metu seimo dovanomis buvo apdovanoti gimnazistai puikiai ir labai gerai baigę 2020-2021 mokslo metus.

Vaikų nuo 12m. skiepijimas

Ar žinote, kad pasiskiepyti nuo koronaviruso jau gali ir vaikai nuo 12 metų amžiaus?

Tai galima padaryti Kėdainių rajono Skiepijimo centre, Budrio g. 5 (VšĮ Kėdainių PSPC).

12-15 metų amžiaus vaikus užregistruoti skiepijimui gali tėvai (įtėviai), globėjai arba rūpintojai.

Vaikai vakcinacijai registruojami taip pat kaip ir suaugusieji:

• internetu www.koronastop.lt arba Karštosios linijos telefonu 1808;
  • telefonu 8 614 69 413 (skiepijimo koordinatorius);
  • atvykus į vakcinacijos vietą.

Užregistravus vaiką vakcinacijai, bent vienas iš tėvų (įtėvių), globėjų arba rūpintojų turi kartu atvykti į vakcinacijos centrą. Atvykimas yra traktuojamas kaip sutikimas skiepytis.

Asmenys nuo 12 metų amžiaus gali būti skiepijami tik viena vakcina nuo COVID-19 – ,,Comirnaty”, kurią gamina farmacijos kompanijos ,,BioNTech” ir ,Pfizer”. Ši vakcina yra skiepijama dviem dozėmis, tarp jų daroma 21 dienos pertrauka.

Kitos trys Lietuvoje naudojamos vakcinos – ,,Moderna”, ,,Vaxzevria” ir ,,Janssen” – yra registruotos vyresnių nei 18 metų žmonių skiepijimui.

Nepamirškite pasiskiepyti ir patys.

Plačiau

“Nevėžio upės istorija ir dabartis”

Birželio 16 d. IA ir IB klasės mokiniai dalyvavo integruotoje istorijos, geografijos ir biologijos pamokoje “Nevėžio upės istorija ir dabartis”.

Tai pirmieji žingsniai žengiant į Tarptautinį projektą “Darni mokykla”. Tikimės, kad rudenį jų bus daug daugiau ir mes savo veiklomis ir darbais prisidėsime prie Klimato kaitos mažinimo.

Plačiau

Gimnazija dalyvauja tarptautiniame projekte ,,Europos klimato iniciatyva: KARTU UŽ DARNIĄ MOKYKLĄ”!

Birželio mėnesio 11 dieną vyko nuotolinė integruota anglų kalbos, muzikos, socialinių įgūdžių ir karjeros ugdymo pamoka ,,Bičių reikšmė ekosistemai ir žmonių veiklai.

Gimnazistų atsiliepimai:

Taip pat vyko konkursas ,,Bitės mano objektyve”. Nuotraukos Mokytojos Rūtos Berankienės, mokytojos Vaidos Kavaliauskienės ir gimnazisčių Vaivos Lukošiūtės ir Ugnės Pliauskytės.

Plačiau

,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija”

Birželio 1 -ąją, Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga buvo paskelbti respublikinio 21-ojo nacionalinio mokinių konkurso ,,Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija” laureatai.

Šiais metais jame dalyvavo 768 mokiniai iš Lietuvos ir lietuviškų mokyklų užsienyje. 5-12 klasių mokinių kūryboje įprasminama dramatiška XX a. Lietuvos istorija: tremtys, Holokaustas, partizaninis karas, neginkluotas pasipriešinimas, 1991 m. sausio įvykiai. Sveikiname Kėdainių ,,Atžalyno” gimnazijos II vietos laimėtoją  Kamilę Ražinskaitę (mokytoja Neringa Markevičienė) konkurse pristačius savos kūrybos dainą ,,Lietuvai”.

Gimnazistų atsiliepimai