PROJEKTINĖ VEIKLA PROJEKTINĖ VEIKLA Pagarba, draugiškumas,
Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija APIE GIMNAZIJĄ KTU KLASĖ

Gimnazijai įteiktas Gamtosauginių mokyklų programos sertifikatas ir Žalioji vėliava

Lapkričio 11 dieną gimnazijoje vyko Kėdainių rajono mokytojų ir mokinių konferencija „Ekologinis ugdymas Kėdainių rajono švietimo įstaigose”. Konferencijos dalyvius pasveikino rajono meras Valentinas Tamulis ir gimnazijos direktorius Gintaras Petrulis. Dalyviams buvo įdomu išgirsti mokslų daktaro J. Šečkaus paskaitą „Žmogus ir gamta“. Aštuonių rajono švietimo įstaigų atstovai pristatė pranešimus apie ekologinio ugdymo veiklas. Po konferencijos trys Kėdainių švietimo įstaigos: „Atžalyno“ gimnazija, Juozo Paukštelio progimnazija ir lopšelis-darželis „Puriena“ apdovanotos tarptautinių Gamtosauginių mokyklų programos sertifikatais už pasiekimus darnaus vystymosi švietimo srityje ir kryptingą įstaigų bei visuomenės aplinkosauginio vaidmens stiprinimą ir Žaliosiomis vėliavomis.

Dalyvaujame „Tūkstantmečio mokyklų“ programoje

Programos tikslas – prisidėti prie ugdymo kokybės gerinimo ir mokinių pasiekimų atotrūkio mažinimo savivaldybėse.

Programa įgyvendinama pagal ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planą „Naujos kartos Lietuva“, finansuojamą Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės „NextGenerationEU“ lėšomis.

Gimnazistai dalyvavo KALBA.lt paskaitoje

Gruodžio 2 d. gimnazistai dalyvavo  KALBA.lt paskaitoje, kurią vedė karjeros konsultantė Karolina.

Konferencija Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijoje „Ekologinis ugdymas rajono įstaigose“; Žalioji vėliava 2022

KTU klasės mokiniai mokėsi universiteto laboratorijoje

Nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. „Atžalyno“ gimnazijoje įkurta KTU universitetinė klasė. Joje mokosi 26 mokiniai, atvykę iš skirtingų rajono mokyklų. Į šią klasę susirinko mokiniai, turintys aukščiausius dalykų įvertinimus. Šios klasės mokiniai sistemingai bendraus su KTU, gilins gamtos, tiksliųjų mokslų, informatikos žinias. Jau lapkričio mėnesį mokiniai vyko į KTU

Mokiniai dalyvavo paskaitoje apie gerąsias užsienio praktikas

Lapkričio 28 d. III kl. ir IIe kl. dalyvavo VU  paskaitoje “Gerųjų užsienio praktikų pritaikymas socialinės dimensijos Lietuvos aukštajame moksle įgyvendinimui, mažinant barjerus, su kuriais susiduria mažiau reprezentuojamos aukštajame  moksle grupės”. Paskaitą vedė VU studentai.

Skaitė pranešimą Medicinos akademijoje

SVEIKINAME!Lapkričio 24 d. II kl. mokinės Austėja Aniulytė ir Benita Kestenytė (vadovė Jūratė Vaiginienė) vyko į LSMU Medicinos akademijos Visuomenės sveikatos fakultetą, kur turėjo skaityti pranešimą “Drauge nugalėsime bakterijų atsparumą antibiotikams”. Merginos puikiai pasirodė ir dar kartą įrodė, kad vertos nugalėtojų titulo.

Gimnazijos komanda – rajono gimnazijų svarsčių kilnojimo varžybų nugalėtoja

Sveikiname gimnazijos komandą, vadovas Regimantas Abarius,  rajono gimnazijų svarsčių kilnojimo varžybų nugalėtoją!