Pagarba, draugiškumas,
atsakomybė!
Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija APIE GIMNAZIJĄ PROJEKTINĖ VEIKLA

Mokiniai nemokamai galės važiuoti miesto ir priemiesčio autobusais

Nuo rugsėjo 1-osios visi mokiniai turi teisę miesto ir priemiesčio autobusais (Kėdbusas) važiuoti NEMOKAMAI su galiojančiu mokinio pažymėjimu. Mokiniai, kurie į pamokas atvyks tarpmiestiniais autobusais – renka bilietus ir už juos bus grąžinti pinigai. Pirmąją savaitę mokinio pažymėjimą gali pakeisti tvarkinga gimnazijos uniforma (merginos su sijonukais/ kelnėmis ir švarkais, vaikinai su kostiumais ir visi su gimnazijos ženkliukais).

Rugsėjo 1-ąją, nauji gimnazijos mokiniai ir mokiniai neturintys mokinio pažymėjimo arba ženkliuko, klasių vadovui atneša dokumentinę nuotrauką su kitoje pusėje aiškiai užrašytu vardu, pavarde, gimimo data ir klase. Pinigus už ženkliukus – 2,54 eurai – taip pat rinks klasių vadovai.


Gimnazija suteikia galimybę kiekvienam mokiniui įgyti išsilavinimą

Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija visada siekia užtikrinti aukštą ugdymo kokybę, orientuotą į humaniškumo, demokratiškumo, pilietiškumo, tolerancijos ugdymą. Formuojanti mokinį, suvokiantį savo nacionalinę tapatybę, grįstą tradicijų tęstinumu ir atvirumu kultūrų įvairovei.

Tėvams, globėjams

Visa aktuali informacija apie ugdymą, programas, maitinimą, tvarkaraščiai ir atostogų laikas

Mokiniams

Informacijos apie organizuojamus neformaliojo ugdymo užsiėmimus, tvarkaraščiai ir t.t.

Gimnazijos pasiekimai

Daugiau informacijos apie gimnazijos teikiamas paslaugas ir gimnazistų pasiekimus

image

Naujienos ir kita aktuali informacija

Tyla taip pat turi aidą

Tyla taip pat turi aidą Kėdainių ‚Atžalyno‘ gimnazijoje jau daugiau nei dešimtmetį vyksta ilgalaikis projektas „Tiltai- Bridges-בריקן“, skirtas Kėdainių  žydų bendruomenei atminti. Ruošdamiesi paminėti Kėdainių žydų bendruomenės sunaikinimo 80-metį gimnazistai dalinasi su bendruomene  projektais „Maceva“ ir „Zachor.Prisimink”.

Rugsėjo 1-osios šventė

Mokiniai nemokamai galės važiuoti miesto ir priemiesčio autobusais

Nuo rugsėjo 1-osios visi mokiniai turi teisę miesto ir priemiesčio autobusais (Kėdbusas) važiuoti NEMOKAMAI su galiojančiu mokinio pažymėjimu. Mokiniai, kurie į pamokas atvyks tarpmiestiniais autobusais – renka bilietus ir už juos bus grąžinti pinigai. Pirmąją savaitę mokinio pažymėjimą gali pakeisti tvarkinga gimnazijos uniforma (merginos su sijonukais/ kelnėmis ir švarkais, vaikinai

Vaikų nuo 12 m. skiepijimas

Ar žinote, kad pasiskiepyti nuo koronaviruso jau gali ir vaikai nuo 12 metų amžiaus? Tai galima padaryti Kėdainių rajono Skiepijimo centre, Budrio g. 5 (VšĮ Kėdainių PSPC). 12-15 metų amžiaus vaikus užregistruoti skiepijimui gali tėvai (įtėviai), globėjai arba rūpintojai.

image

Video projektas Augę Atžalyne

Gimnazija, kurios bendruomenės nariai, kūrybiškai, išradingai generuodami ir įgyvendindami idėjas, užtikrina nuolatinę kaitą.

image
image

Atsiliepimai apie Kėdainių „Atžalyno“ gimnaziją

Partner post not found!
Skip to content