Pagarba, draugiškumas,
atsakomybė!
Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija APIE GIMNAZIJĄ PROJEKTINĖ VEIKLA

Gimnazija suteikia galimybę kiekvienam mokiniui įgyti išsilavinimą

Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija visada siekia užtikrinti aukštą ugdymo kokybę, orientuotą į humaniškumo, demokratiškumo, pilietiškumo, tolerancijos ugdymą. Formuojanti mokinį, suvokiantį savo nacionalinę tapatybę, grįstą tradicijų tęstinumu ir atvirumu kultūrų įvairovei.

Tėvams, globėjams

Visa aktuali informacija apie ugdymą, programas, maitinimą, tvarkaraščiai ir atostogų laikas

Mokiniams

Informacijos apie organizuojamus neformaliojo ugdymo užsiėmimus, tvarkaraščiai ir t.t.

Gimnazijos pasiekimai

Daugiau informacijos apie gimnazijos teikiamas paslaugas ir gimnazistų pasiekimus

image

Naujienos ir kita aktuali informacija

Nacionalinė švietimo agentūra

2019 m. įsteigta Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) perėmė  šiuo metu jau nebeveikiančių  įstaigų – Nacionalinio egzaminų centro (NEC), Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros (NMVA), Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro (SPPC), Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centro (ŠAC), Švietimo informacinių technologijų centro (ITC), Ugdymo plėtotės centro (UPC) – funkcijas ir veiklas

Vyko Tarptautinio Anos Frank jaunimo tinklo veiklos mokymai

Rugsėjo 20 dieną gimnazijoje vyko Tarptautinio Anos Frank jaunimo tinklo veiklos mokymai, kuriuose daugiausiai dėmesio buvo skirta išankstinių nuostatų, diskriminacijos, rasizmo ir antisemitizmo problemoms. Veikla tinkle paremta savanorystės principu, yra ugdomas sąmoningumas, pilietiškumas ir demokratinės vertybės. Tinklo veiklos mokymuose dalyvavo II e klasė.

Dalyvavome eisenoje „Atminties kelias 1941 – 2021“ bei Holokausto aukų pagerbime

2021 metais minime 80-ąsias Holokausto pradžios Lietuvoje metines. Rugsėjo 17 dieną I d klasės gimnazistai, auklėtoja ir mokytoja Laima Ardavičienė dalyvavo eisenoje „Atminties kelias 1941 – 2021“ bei Holokausto aukų pagerbime. Šių skaudžių istorinių įvykių atminimui Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kartu su jos iniciatyva

Rudens krosas 2021

Gimnazijos geriausių bėgikų rudens kroso varžybos 2021-09-16

Tyla taip pat turi aidą

Tyla taip pat turi aidą Kėdainių ‚Atžalyno‘ gimnazijoje jau daugiau nei dešimtmetį vyksta ilgalaikis projektas „Tiltai- Bridges-בריקן“, skirtas Kėdainių  žydų bendruomenei atminti. Ruošdamiesi paminėti Kėdainių žydų bendruomenės sunaikinimo 80-metį gimnazistai dalinasi su bendruomene  projektais „Maceva“ ir „Zachor.Prisimink”.

Rugsėjo 1-osios šventė

image

Video projektas Augę Atžalyne

Gimnazija, kurios bendruomenės nariai, kūrybiškai, išradingai generuodami ir įgyvendindami idėjas, užtikrina nuolatinę kaitą.

image
image

Atsiliepimai apie Kėdainių „Atžalyno“ gimnaziją

Partner post not found!
Skip to content