Nacionalinė švietimo agentūra

2019 m. įsteigta Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) perėmė  šiuo metu jau nebeveikiančių  įstaigų – Nacionalinio egzaminų centro (NEC), Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros (NMVA), Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro (SPPC), Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centro (ŠAC), Švietimo informacinių technologijų centro (ITC), Ugdymo plėtotės centro (UPC) – funkcijas ir veiklas

Vyko Tarptautinio Anos Frank jaunimo tinklo veiklos mokymai

Rugsėjo 20 dieną gimnazijoje vyko Tarptautinio Anos Frank jaunimo tinklo veiklos mokymai, kuriuose daugiausiai dėmesio buvo skirta išankstinių nuostatų, diskriminacijos, rasizmo ir antisemitizmo problemoms. Veikla tinkle paremta savanorystės principu, yra ugdomas sąmoningumas, pilietiškumas ir demokratinės vertybės. Tinklo veiklos mokymuose dalyvavo II e klasė.

Dalyvavome eisenoje „Atminties kelias 1941 – 2021“ bei Holokausto aukų pagerbime

2021 metais minime 80-ąsias Holokausto pradžios Lietuvoje metines. Rugsėjo 17 dieną I d klasės gimnazistai, auklėtoja ir mokytoja Laima Ardavičienė dalyvavo eisenoje „Atminties kelias 1941 – 2021“ bei Holokausto aukų pagerbime. Šių skaudžių istorinių įvykių atminimui Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kartu su jos iniciatyva

Rudens krosas 2021

Gimnazijos geriausių bėgikų rudens kroso varžybos 2021-09-16

Tyla taip pat turi aidą

Tyla taip pat turi aidą Kėdainių ‚Atžalyno‘ gimnazijoje jau daugiau nei dešimtmetį vyksta ilgalaikis projektas „Tiltai- Bridges-בריקן“, skirtas Kėdainių  žydų bendruomenei atminti. Ruošdamiesi paminėti Kėdainių žydų bendruomenės sunaikinimo 80-metį gimnazistai dalinasi su bendruomene  projektais „Maceva“ ir „Zachor.Prisimink”.

Rugsėjo 1-osios šventė