PROJEKTINĖ VEIKLA PROJEKTINĖ VEIKLA Pagarba, draugiškumas,
atsakomybė!
Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija APIE GIMNAZIJĄ KTU KLASĖ

Kviečiame į „Atžalyną“ 2023/2024 m. m.Dalyvaujame „Tūkstantmečio mokyklų“ programoje

Programos tikslas – visiems vaikams užtikrinti pačias geriausias sąlygas mokytis, nesvarbu, kur jie gyvena. Siekiama mažinti mokymosi sąlygų ir pasiekimų atotrūkius tarp savivaldybių ir tarp skirtingų tos pačios savivaldybės mokyklų, atnaujinti ir sustiprinti jau veikiančias mokyklas.

Savivaldybės ir mokyklos galės rinktis priemones pažangos tikslams pasiekti. Lėšos bus skiriamos mokytojų ir kitų darbuotojų kompetencijoms tobulinti per praktiką, pvz., mentoriavimo veiklai, stažuotėms ir kt., savivaldybės mokykloms pasidalyti patirtimi, ugdymo veikloms organizuoti, mokymo priemonėms įsigyti. Lėšos bus skiriamos ir naujai mokyklų infrastruktūrai sukurti ar esamai įveiklinti, gerinti ir plėsti.


Gimnazijos direktoriaus 2022 metų veiklos ataskaita


Gimnazija suteikia galimybę kiekvienam mokiniui įgyti išsilavinimą

Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija visada siekia užtikrinti aukštą ugdymo kokybę, orientuotą į humaniškumo, demokratiškumo, pilietiškumo, tolerancijos ugdymą. Formuojanti mokinį, suvokiantį savo nacionalinę tapatybę, grįstą tradicijų tęstinumu ir atvirumu kultūrų įvairovei.

Tėvams, globėjams

Visa aktuali informacija apie ugdymą, programas, maitinimą, tvarkaraščiai ir atostogų laikas

Mokiniams

Informacijos apie organizuojamus neformaliojo ugdymo užsiėmimus, tvarkaraščiai ir t.t.

Gimnazijos pasiekimai

Daugiau informacijos apie gimnazijos teikiamas paslaugas ir gimnazistų pasiekimus

image

Naujienos ir kita aktuali informacija

Mokiniai vedė atvirą pamoką apie migraciją

#MEPALietuva.2023 m. kovo 21 d. Kėdainių „Atžalyno” gimnazijos MEPA projekto jaunesnieji ambasadoriai Gabija Bakaitė ir Rapolas Račkauskas vedė integruotą pamoką anglų kalba apie migraciją. Moksleiviai pasakojo apie migraciją Europoje, aptarė migracijos problemas ir kilusius iššūkius dėl migrantų skaičiaus didėjimo. Jaunesnieji ambasadoriai praves šia tema dar kelias pamokas.

Edukacinė pamoka Black Gym klube

Edukacinė pamoka Black Gym klube Ia klasei. 2023-03-22

Gimnazistai susipažino su LSU studijų programomis

Kovo 22 d. IV kl. gimnazistai susipažino su LSU studijų programomis. III a kl. išklausė paskaitą “Taisyklinga laikysena”. Dėkojame LSU docentei, kineziterapeutei Vilmai Dudonienei už labai naudingas, irformatyvias ir nuotaikingas paskaitas.

Gimnazistai dalyvavo ,,Maisto banko” akcijoje

Kovo 17 d. mūsų gimnazijos savanoriai Titas, Erika, Vaiva ir Lukrecija,  bendradarbiaudami su VŠĮ ,,Gyvenimo namai sutrikusio intelekto asmenims”, dalyvavo kasmetinėje  ,,Maisto banko” akcijoje. Dėkojame šio centro vadovei A. Rekštienei už bendradarbiavimą!

Vyko nuotolinis susitikimas su Lietuvos Respublikos ambasados diplomatais

#MEPALietuva. 2023 m.kovo 15 d. Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos MEPA komanda nuotoliniu būdu susitiko  su Lietuvos Respublikos ambasados Jungtinėse Amerikos Valstijose diplomatais : Marijumi Petrušoniu (pirmasis sekretorius) ir Ryte Kukulskyte ( trečiasis sekretorius).  Kalbėjomės apie diplomatiją ir diplomatų darbą, JAV karo politiką ir Lietuvos saugumą, migraciją ir integraciją.

Sveikiname laimėjus I-ąją vietą teisinių žinių konkurse

Kovo 16 d. gimnazistai dalyvavo teisinių žinių konkurso “TEMIDĖ 2023” I etape ir iškovojo I-ąją vietą. Šaunuoliai!

image

Video projektas Augę Atžalyne

Gimnazija, kurios bendruomenės nariai, kūrybiškai, išradingai generuodami ir įgyvendindami idėjas, užtikrina nuolatinę kaitą.

image
image

Atsiliepimai apie Kėdainių „Atžalyno“ gimnaziją

Partner post not found!
Skip to content