Stažuotė Airijos švietimo institucijose

Gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aurelija Kuperskienė dalyvavo LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos inicijuoto Nacionalinės švietimo agentūros projekto „TĘSK“ Nr. 09.2.1-ESFA-V-727-01-0001 stažuotėje Airijoje. Stažuotė Airijos švietimo institucijose buvo skirta pradedančiųjų mokytojų stažuotės modelio kūrimo komandos dalyviams. Keičiant Lietuvoje mokytojų rengimo sistemą ir sprendžiant jaunų mokytojų atėjimo į mokyklas galimybes projekte

Dalyvavome pilotiniame projekte – simuliacijos žaidime „Klimatui neutralus miestas“

Lapkričio 23 d. Ia ir Ib klasių 15 mokinių dalyvavimo pilotiniame projekte – simuliacijos žaidime „Klimatui neutralus miestas“. Lietuvoje buvo atrinktos trys gimnazijos. Lygiagrečiai šis projektas išbandomas Latvijoje, Estijoje, Čekijoje ir Rusijoje. Mokiniai išbandė Senaryon platformą, įsijautė į merės, merės pavaduotojo, „Žaliojo miesto“, Fontos miesto pramoninkų asociacijos, startuolių asociacijos „Pro

Paminėjome Lietuvos kariuomenės dieną

Lapkričio 23-oji – Lietuvos kariuomenės diena. Šią dieną pilietiškumo pamoką vedė Rukloje dirbantys ar tarnaujantys kariai, tai kapitonas Vytis Ščiukas, skyriaus vadas Danas Lukoševičius (mūsų gimnaziją baigė 2014 metais) ir šiais metais gimnaziją baigęs šauktinis Nedas Selmistraitis. Sveikinam  juos! Sveikinam  šauliuką Audingą Noreiką ir visus šaulius bei savanorius,  besimokančius mūsų gimnazijoje.

Kino edukacijos projektas moksleiviams ,,Kino buso dirbtuvės”

Lapkričio 19 dieną gimnazijoje vyko Kino edukacijos projektas moksleiviams ,,Kino buso dirbtuvės”. Gimnazistai visą dieną dirbo su režisieriais Andrium Blaževičium ir Maratu Sargsyan. Dirbtuvių metu gimnazistai pagal duotą temą patys kūrė filmuko scenarijų, vaidino, filmavo, montavo ir susipažino su filmo įgarsinimo paslaptimis.

Integruota menų pamoka ,,Augame su M.K Čiurlioniu”

Integruota menų pamoka ,,Augame su M.K Čiurlioniu”. Pamoką vedė buvusi gimnazistė Livija Krivickaitė.

IIa klasės valandėlė apie karjeros planavimą

Lapkričio 18 dieną IIa klasės valandėlėje svečiavosi  ir apie karjeros planavimą pasakojo mūsų klasioko Justo mama – Lina Šlamienė.  Ji papasakojo apie savo įdomų, iššūkių kupiną karjeros kelią. Prisiminė gyvenime sutiktus  nuostabius mokytojus, kuriuos gerbia ir didžiuojasi iki šiol, nes jie suteikė daug naudingų gyvenimiškų pamokų, nors jų reikšmę suvokė