Mokslo metams besibaigiant ir pasitinkant vasaros atostogas IIc, IId, ir IIe klasės mokiniai ir mokytoja N. Markevičienė pakvietė gimnazijos bendruomenę į šventinį renginį. Jo metu mokiniai, dėkodami savo auklėtojoms ir mokytojams, dovanojo muzikinius kūrinius. Sėkmės ateityje savo auklėtiniams linkėjo Asta Tikniuvienė, Vilma Paulauskienė. IIc klasės mokiniai, savo auklėtojai, Rūtai Berankienei, siuntė virtualius sveikinimus ir linkėjo – kuo greičiau pasveikti. Šventė prasidėjo mokytojos fortepijonu grojamu savos kūrybos kūriniu “Jūra”. Skambėjo vaikinų ir merginų ansamblių, solisto Kajaus Kauniečio (fleita Milda Lažauninkaitė) atliekamos dainos. Muzikavo Augustas Jakas, Kajus Masiliūnas, Elinga Širvinskaitė. Už pagalbą dėkojame Elijai Plyčiūvaitytei, Klaudijui Razbadauskui , Kamilai Sedauskaitei. Visi šventės dalyviai, sudainavę finalinę dainą „Mūsų dienos kaip šventė”, palinkėjo gražios ir saugios vasaros.