Mindaugo g. 18, 57438, Kėdainiai
Įm. kodas: 191018913
Steigėjas: Kėdainių rajono savivaldybės taryba
Filmai apie gimnaziją

Kaip beprotiškai gera prisiminti tuos nuoširdžius rankų paspaudimus, atvirus žvilgsnius ir juoką šiandienos įvykių akivaizdoje! Vertinkime tas puikias akimirkas gimnazijoje... Iš visos širdies - TAU, šaunioji ,,Atžalyno" gimnazijos BENDRUOMENE!

,,Atžalyno" gimnazijos ekologai dalyvauja tarptautiniame Vilipo konkurse. Sukurtas filmukas pateko į finalą! Džiaugiamės ir sveikiname!

Lapkričio 28 dieną Kėdainiuose vyko NATO DIENA.
NATO kariai lankėsi mūsų gimnazijoje. Vyko susitikimas su gimnazistais ir LSU ,,Aušros" progimnazijos mokiniais. Turėjome galimybę aplankyti ginkluotės ir technikos parodą, kuri vyko gimnazijos aikštelėje.

Darom! Kėdainių ,,Atžalyno" gimnazijoje

,,Atžalynas Lietuvai" - AČIŪ visiems, kurie dalinosi prisiminimais apie mokyklą.

Filmas apie gimnazijos istoriją:

Filmas apie mūsų vertybes ir prioritetus:

Bendraujame ir bendradarbiaujame...
Rugsėjo pabaigoje 1c klasės gimnazistai ir klasės vadovas Valdas Kaziukonis prisijungė prie Europos judėjimo savaitės NOW MOVE-2015 renginių ir draugiškai sportavo. "Atžalyno" gimnazijos „Kino kūrybinės dirbtuvės“ apibendrino ir įprasmino patirtas akimirkas. Už pagalbą dėkojame Kėdainių švietimo pagalbos tarnybos metodininkei Aušrai Nesterovienei.