Nuo rugsėjo 1-osios visi mokiniai turi teisę miesto ir priemiesčio autobusais (Kėdbusas) važiuoti NEMOKAMAI su galiojančiu mokinio pažymėjimu. Mokiniai, kurie į pamokas atvyks tarpmiestiniais autobusais – renka bilietus ir už juos bus grąžinti pinigai. Pirmąją savaitę mokinio pažymėjimą gali pakeisti tvarkinga gimnazijos uniforma (merginos su sijonukais/ kelnėmis ir švarkais, vaikinai su kostiumais ir visi su gimnazijos ženkliukais).

Rugsėjo 1-ąją, nauji gimnazijos mokiniai ir mokiniai neturintys mokinio pažymėjimo arba ženkliuko, klasių vadovui atneša dokumentinę nuotrauką su kitoje pusėje aiškiai užrašytu vardu, pavarde, gimimo data ir klase. Pinigus už ženkliukus – 2,54 eurai – taip pat rinks klasių vadovai.