Išminties puota „Atžalyno“ gimnazijoje 2022

Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos bendruomenė švenčia Kalėdas 2022

Konferencija Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijoje „Ekologinis ugdymas rajono įstaigose“; Žalioji vėliava 2022

Mokytojų diena Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijoje. Ačiū gimnazistams už kelionę į Madagaskarą!

Visa „Atžalyno“ bendruomenė švenčia Kalėdas 2021. Jos atėjo – baltos ir labai lauktos – Kalėdos gimnazijoje

Instaliacija ir Holokausto aukų pavardžių skaitymas „Atžalyno“ gimnazijoje

Atsisveikiname su XII laidos abiturientais

Akcija ,,Darom – 2021″
Lietuvos viduryje, Žemaičių aukštumos ir Vidurio lygumos sandūroje, prie Šušvės vingių, žaliuoja Skinderiškio dendroparkas. Užima 125 ha teritoriją, suskirstytas pagal geografines augalų kilmės zonas. Dendrologinio želdyno vardą gavo dėl jame tarpstančių daugelio rūšių iš įvairių pasaulio kraštų atgabentų egzotiškų medžių, krūmų, lianų, kurie paprastai auginami vien botanikos ir dendrologiniuose soduose. Tai unikalus gamtos kampelis. Jau keletą metų ,,Atžalyno” gimnazijos ekologų klubo nariai ir ne tik atėjus pavasariui vyksta į parką su misija nors maža dalele prisidėti prie parko puoselėjimo. Šiais metais prie mokinių prisijungė ir mokytojai.
Šauniai padirbėję keletą valandų ,minutėlei sustojame pasidžiaugti šiltėjančiu pavasariniu oru. Į namus grįžome kupini įspūdžių . Dar ilgai prisiminsime nepakartojamą magnolijų žydėjimo grožį…

Mūsų buvusių mokinių prisiminimai
Karantine pasimetė Kalėdos… Ar tikrai? Juk Kalėdų dvasia tokia galinga, jog aidi net ir tuščiuose gimnazijos koridoriuose. Ji atskrieja ir į Jūsų namus. Atverkime jai duris – tegul šildo… Dalinamės archyvuose atrastais vaizdais, kai jaukiai sutinkame 2014-ųjų Kalėdas visi kartu. Kai matome vieni kitus nors vaizduose, mintys audžia viltį: viskas gerai – gyvensime…

Kaip beprotiškai gera prisiminti tuos nuoširdžius rankų paspaudimus, atvirus žvilgsnius ir juoką šiandienos įvykių akivaizdoje! Vertinkime tas puikias akimirkas gimnazijoje… Iš visos širdies – TAU, šaunioji ,,Atžalyno“ gimnazijos BENDRUOMENE!

,,Atžalyno“ gimnazijos ekologai dalyvauja tarptautiniame Vilipo konkurse. Sukurtas filmukas pateko į finalą! Džiaugiamės ir sveikiname!

Lapkričio 28 dieną Kėdainiuose vyko NATO DIENA.
NATO kariai lankėsi mūsų gimnazijoje. Vyko susitikimas su gimnazistais ir LSU ,,Aušros“ progimnazijos mokiniais. Turėjome galimybę aplankyti ginkluotės ir technikos parodą, kuri vyko gimnazijos aikštelėje.

Darom! Kėdainių ,,Atžalyno” gimnazijoje

,,Atžalynas Lietuvai“ – AČIŪ visiems, kurie dalinosi prisiminimais apie mokyklą.

Filmas apie gimnazijos istoriją

Filmas apie mūsų vertybes ir prioritetus:

Bendraujame ir bendradarbiaujame…
Rugsėjo pabaigoje 1c klasės gimnazistai ir klasės vadovas Valdas Kaziukonis prisijungė prie Europos judėjimo savaitės NOW MOVE-2015 renginių ir draugiškai sportavo. „Atžalyno“ gimnazijos ,,Kino kūrybinės dirbtuvės“ apibendrino ir įprasmino patirtas akimirkas. Už pagalbą dėkojame Kėdainių švietimo pagalbos tarnybos metodininkei Aušrai Nesterovienei.

Skip to content