44-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada
Giedrė Širvinskaitė, 9 kl. – II vieta.
Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada
Jonas Kutavičius, 11 kl. – IV vieta
Kauno apskrities jaunųjų matematikų konkursas Žiburys
Giedrė Širvinskaitė, 9 kl. – II vieta.
Meninio skaitymo konkursas
Arnis Aleinikovas, 9 kl. – III vieta
Rolanda Lipnevičiūtė, 11 kl. – III vieta
Kompiuterinio piešinio konkursas
Greta Paišytė, 12 kl. – I vieta
Agnė Variakojytė, 10 kl. – I vieta
Dominykas Bagdonas, 7 kl. – II vieta
Agota Ščiukaitė, 7 kl. – III vieta
Biologijos rajoninė olimpiada
Giedrė Širvinskaitė, 9 kl. – I vieta.
Agnė Šedbaraitė, 10 kl. – I vieta.
Greta Ramanauskaitė, 12 kl. – II vieta.
Dailės rajoninė olimpiada
Kamilė Peleckytė, 11 kl. – I vieta.
Chemijos rajoninė olimpiada
Giedrė Širvinskaitė, 9 kl. – I vieta.
Greta Ramanauskaitė, 12 kl. – I vieta.
Fizikos rajoninė olimpiada
Giedrė Širvinskaitė, 9 kl. – I vieta.
Ignas Grinevičius, 10 kl. – III vieta
Rūta Širvinskaitė, 11 kl. – I vieta.
Norvydas Davalga, 11 kl. – I vieta.
Matematikos rajoninė olimpiada (4-5 klasių)
Simas Matukas, 4 kl. – III vieta
Matematikos rajoninė olimpiada (6-8 klasių)
Juozas Adomaitis, 7 kl. – II vieta
Agnė Staniūtė, 7 kl. – III vieta
Matematikos rajoninė olimpiada (9-12 klasių)
Giedrė Širvinskaitė, 9 kl. – I vieta.
Natalia Oleynik, 10 kl. – II vieta.
Vaida Jašinskaitė, 10 kl. – II vieta.
Norvydas Davalga, 11 kl. – II vieta.
Greta Ramanauskaitė, 12 kl. – II vieta.
Ainė Rifelytė, 12 kl. – III vieta.
Informacinių technologijų rajoninė olimpiada
Emilis Ruzveltas, 8 kl. – II vieta
Akvilė Zigmantavičiūtė, 8 kl. – II vieta
Tomas Pabiržis, 10 kl. – I vieta
Gytis Ilgys, 11 kl. – III vieta
Anglų kalbos rajoninė olimpiada
Jonas Kutavičius, 11 kl. – I vieta
Justas Vaičiūnas, 11 kl. – II vieta
Lietuvių kalbos ir literatūros rajoninė olimpiada (9-10 klasių)
Giedrė Širvinskaitė, 9 kl. – II vieta.
Lietuvių kalbos ir literatūros rajoninė olimpiada (11-12 klasių)
Justas Vaičiūnas, 11 kl. – I vieta.
Orinta Kilaitė, 12 kl. – III vieta.
Rusų kalbos ir literatūros rajoninė olimpiada
Vladislav Turdalijev, 10 kl. – I vieta.
Algis Vasiliauskas, 11 kl. – III vieta.
Technologijų rajoninė olimpiada
Paulina Krasauskaitė, 7 kl. – III vieta.
Tomas Pabiržis, 10 kl. – II vieta.
Tomas Berankis, 10 kl. – III vieta.
Rajoninės šaškių varžybos – I vieta
Gytis Baranauskas, 4b kl.
Simas Matukas, 4a kl.
Donatas Černikauskas, 3a kl.
Urtė Karvelytė, 3b kl.
Kūno kultūros pasiekimai dalyvaujant rajoninėse, zoninėse, tarpzoninėse moksleivių olimpinio festivalio varžybose
Gimnazijos kroso komanda, rajoninių varžybų antros vietos laimėtoja:
Puronis Deividas, 7 kl.
Banys Kipras, 7 kl.
Andrišiūnas Nedas, 7 kl.
Dokšas Armondas, 7 kl.
Valdavičius Mindaugas, 7 kl.
Šimėnas Tautvydas, 9 kl.
Vansevičius Nerijus, 12 kl.
Pavolis Tadas, 10 kl.
Mašalka Arnas, 11 kl.
Čepas Dovydas, 11 kl.
Kanaporius Haroldas, 12 kl.
Gytis Apulskis, 9 kl.
Laurita Jurčiūtė, 7 kl.
Ugnė Jurčiūtė, 8 kl.
Julija Ruseckaitė, 7 kl.
Rasa Vaineikytė, 7 kl.
Iveta Dargytė, 7 kl.
Simona Railaitė, 9 kl.
Viktorija Marmaitė, 8 kl.
Vera Liaudanskaitė, 9 kl.
Daina Vaitkevičiūtė, 9 kl.
Aistė Elinskaitė, 9 kl.
Gabrielė Krasauskaitė, 11 kl.
Gintarė Stankutė, 11 kl.
Jordana Railaitė, 10 kl.
Šarūnė Kasperavičiūtė, 10 kl.
Gabija Šimkutė, 10 kl.
Gimnazijos mergaičių futbolo komanda rajoninių ir zoninių varžybų nugalėtoja, tarpzoninių varžybų trečios vietos laimėtoja:
Paulina Krasauskaitė, 7 kl.
Milda Raubaitė, 8 kl.
Silvija Berankytė, 8 kl.
Samanta Masliukovaitė, 8 kl.
Laurita Jurčiūtė, 7 kl.
Ugnė Jurčiūtė, 8 kl.
Viktorija Seliuk, 8 kl.
Urtė Raubaitė, 8 kl.
Justina Rimkevičiūtė, 7 kl.
Gimnazijos mergaičių krepšinio komanda rajoninių varžybų antros vietos laimėtoja:
Paulina Krasauskaitė, 7 kl.
Milda Raubaitė, 8 kl.
Samanta Masliukovaitė, 8 kl.
Laurita Jurčiūtė, 7 kl.
Ugnė Jurčiūtė, 8 kl.
Viktorija Seliuk, 8 kl.
Urtė Raubaitė, 8 kl.
Justina Rimkevičiūtė, 7 kl.
Gimnazijos berniukų krepšinio komanda rajoninių varžybų antros vietos laimėtoja:
Arminas Rabačiauskas, 10 kl.
Regimantas Miniotas, 8 kl.
Medas Kuprijanovas, 8 kl.
Tautvydas Ribačiauskas, 9 kl.
Giedrius Laurynas, 9 kl.
Einoras Stankus, 9 kl.
Ignas Markelis, 9 kl.
Norbertas Giga, 10 kl.
Gimnazijos berniukų badmintono komanda rajoninių varžybų antros vietos laimėtoja:
Rimvydas Lipnevičius, 12 kl.
Tomas Škutas, 11 kl.
Elijus Staržinskas, 10 kl.
Gimnazijos mergaičių badmintono komanda rajoninių varžybų antros vietos laimėtoja:
Orinta Urbonaitė, 10 kl.
Karolina Paulauskaitė, 10 kl.
Iveta Mažeikaitė, 10 kl.
Gimnazijos krepšinio berniukų rinktinė Manijos čempionato rajoninių varžybų nugalėtoja:
Arnas Mašalka, 11 kl.
Dovydas Čepas, 11 kl.
Einoras Stankus, 9 kl.
Norbertas Giga, 10 kl.
Tautvydas Ribačiauskas, 9 kl.
Šarūnas Masys, 11 kl.
Justinas Žirlys, 11 kl.
Lukas Beržinskas, 12 kl.
Arnas Stalioris, 10 kl.
Aivaras Bajarūnas, 10 kl.
Dovydas Adomavičius, 12 kl.
Erikas Kučinskas, 10 kl.