Kviečiame naudotis elektroniniu bibliotekos katalogu MOBIS

Mielas skaitytojau, susirask pageidaujamą knygą, neišėjęs iš namų, rezervuok reikiamą dokumentą elektroniniame bibliotekos kataloge MOBIS. Pirmiausia įsidėmėk adresą: https://www.imobis.lt/app/mobis/atzalynas-kedainiai, kuris atves tave į pagrindinį mūsų bibliotekos elektroninį puslapį.

Patekę į štai taip atrodantį puslapį, paieškos skiltyje įrašykite dominantį autorių, knygą ar paieškos žodį ir spauskite ,,ieškoti”. Taip pat paiešką galite vykdyti, pagal Jus dominančią temą (pvz. fizika)

Spragtelėkite ant reikiamos temos ir išsiskleis visi tos temos leidinių aprašai. Čia pamatysite svarbiausius duomenis: antraštę, autorius, leidyklą, išleidimo vietą, puslapių skaičių ir pan. Kairėje esančiame laukelyje siūloma patikslinti paiešką.

Pasirink reikalingą leidinį iš bibliotekos katalogo ir paspausk piktogramą UŽSAKYTI. Programa paprašys prisijungti, įvesti skaitytojo bilieto numerį ir slaptažodį. Kreipkis į bibliotekininkes, ir jos tau pasakys visus reikalingus prisijungimo duomenis. Atsidariusiame  lange  matysite savo pasirinkto leidinio aprašą ir užsakymo datą, kurią gali keisti.  Dar kartą patvirtink užsakymą.

 

Programa patvirtins, kad tavo užsakymas sėkmingai įvykdytas, ir pasiūlys jį peržiūrėti sąraše MANO UŽSAKYMAI.  Nepasiėmus leidinio per  3 dienas, biblioteka atšauks užsakymą ir leidinį išduos kitam skaitytojui. Kartais visi leidinio egzemplioriai užimti, tuomet galima leidinį rezervuoti, t.y. atsistoti į laukiančiųjų eilę. Rezervuojant reikės nurodyti datą, iki kurios rezervavimas yra aktualus.

Iškilus klausimų, kreipkis į gimnazijos bibliotekininkes. Mes mielai Tau padėsime.

kanisauskaite.karolina @atzalynogimnazija.lt; januskone.jovita@atzalynogimnazija.lt

Skip to content