Sveikiname olimpiadų, konkursų laimėtojus!

Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas:

dalyvė Agnė Staniūtė (III d. kl.) , Kęstutis Gaidukevičius (IVa kl.)  I vieta  (Mokytojos Diana Šilkaitienė ir Julija Mažeikienė)

Balandžio 24 d. VUL Santariškių klinikose vyko renginys „DNR diena Lietuvoje 2015“, pakvietęs besidominčiuosius genetikos mokslu paminėti Tarptautinę DNR dieną. Renginyje apdovanoti VIII kasmetinio Europos mokinių rašinių, skirtų DNR dienai minėti, konkurso nacionalinio etapo laimėtojai. Mūsų  gimnazijos mokinys Tautvydas Petrauskas apdovanotas Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro pagyrimo raštu už sėkmingą dalyvavimą rašinių konkurse, skirtame  DNR dienai minėti, taip pat skirta Švietimo ir mokslo ministerijos padėka , jo darbo vadovė Vera Remenčienė.

Rajoninė informacinių technologijų olimpiada

Julija Chomenko, II kl., I vieta  (mokytojas Romualdas Dapkevičius)

Simona Aušvicaitė, II kl., II vieta  (mokytojas Romualdas Dapkevičius)

Vitas Vainauskas, I kl., III vieta  (mokytoja Violeta Stanevičienė)

Emilis Ruzveltas, IV kl., III vieta  (mokytojas Romualdas Dapkevičius)

Tarptautinė verslo praktinio mokymo firmų mugė

Balandžio 23d. praktinė firma „Auksinis ryšys“  dalyvavo Tarptautinėje verslo praktinio mokymo firmų mugėje Klaipėdoje. Iškovojo bronzinį diplomą už geriausią gebėjimą reklamuoti savo firmą, laimėjo geriausio mugės reklaminio filmuko titulą ir gavo geriausio 2014 metų pirkėjo titulą.

„Auksinis ryšys“ darbuotojos

Iš kairės : Eva Šniurevičiūtė, Akvilė Skorupskaitė, Agnė Bilinskaitė, Rūta Andrulytė, Dovilė Labunskaitė

Respublikinio dainų užsienio kalbomis konkurso „X-Factory“ laimėtojai:

Agota Ščiukaitė ir Valantinas Abarius. (Mokytoja Valda Ašmontienė)

Balandžio 24-26 dienomis II klasės mokinės G.Stanionytė, J.Račkevičiūtė, R.Kaulinytė ir J.Linkutė dalyvavo VU studentų atstovybės organizuojamoje stovykloje „Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams“, kurioje ugdė savo mokslinius, socialinius ir visuomeninius įgūdžius.

Nacionalinis moksleivių konkursas „Švari kalba – švari galva“

Vesta Jakštaitė, Ia kl. III vieta IX klasių grupėje (mokytoja Irutė Abarienė)

Gamtos Kengūra – 2015

Deividas Tamkus, IIc kl. (5 lygis – biologija, chemija, fizika) – Oranžinės Kengūros diplomas (mokytojai Irena Ūsienė, Rasa Lažinskienė, Vida Micevičienė)

Agnė Staniūte, IIId kl. (6 lygis – biologija) –  Oranžinės Kengūros diplomas (mokytoja Irena Ūsienė)

Internetinis konkursas „Išmanioji diena” 2015 (biologija, fizika, matematika, informatika, ekonomika)

Simonas Vaitkevičius, IIc kl. – III vieta (pagal vietovę – Kėdainių rajonas)

Lietuvių kalbos Kengūros laimėtojai:

Ia (mokyt. I.Abarienė) – Martynas Želnys – Auksinės Kengūros diplomas,

Eglė Jočytė, Vesta Jakštaitė, Giedrius Galvanauskas, Vitas Vainauskas – Oranžinės Kengūros diplomai.

IIIe (mokyt. A.Krapikienė) – Goda Babinskaitė – Oranžinės Kengūros diplomas,

IVa  (mokyt. Z.Želnienė) – Goda Beinortaitė – Oranžinės Kengūros diplomas.

„Kalbų kengūros“ konkurso laimėtojai (vasario 25 d.):

Marius Butkus, Ig kl., (mokytoja  Vitalija Giedraitytė) laimėjo Sidabrinės Kengūros diplomą (anglų kalba);

Greta Šiulytė, Ia kl., (mokytoja  Rūta Berankienė) laimėjo Sidabrinės Kengūros diplomą (anglų kalba);

Deivas Tamkus, IIc kl., (mokytoja Ramunė Mikulskienė) laimėjo Oranžinės Kengūros diplomą (anglų kalba);

Rūta Ulbinaitė, Ia kl. (mokytoja Ramunė Misiūnienė) laimėjo Sidabrinės Kengūros diplomą (vokiečių kalba).

Respublikinė biologijos olimpiada

Martynas Želnys, Ia kl., (mokytoja Irena Ūsienė) –  III vieta.

Berniukų badmintono komanda – Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio rajono mokyklų  varžybų nugalėtoja 2015-02-19  (mokytojas Regimantas Abarius)

Mergaičių badmintono komanda – Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio rajono mokyklų  varžybų antros vietos laimėtoja 2015-02-19  (mokytojas Regimantas Abarius)

Mergaičių ir berniukų smiginio komandos – Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio rajono mokyklų  varžybų nugalėtojos 2015-03-04  (mokytojas Andrius Urbšys)

Rajoninis 6-12 klasių mokinių rusų kalbos meninio skaitymo konkursas

Miglė Galvanauskaitė, II kl., II vieta  (mokytoja Tatjana Amniakova)

Giedrius Galvanauskas, I kl., II vieta  (mokytoja Tatjana Amniakova)

Rajoninė dailės olimpiada

Kamilė Pranevičiūtė, IV kl., III vieta  (mokytoja Daiva Nurdinova)

Rajoninė technologijų olimpiada

Jovita Urbonaitė, II kl., I vieta  (mokytoja Vaida Urbonavičienė)

Benas Budrys, III kl., I vieta  (mokytojas Virgaudas Bernotavičius)

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio finaliniųų štangos  spaudimo varžybų antros vietos laimėtoja

Turskytė Kamilė  (mokytojas Regimantas Abarius)

Lietuvos mokinių respublikinis Antikos kultūros konkursas

Vasarė Butkutė, IV a klasės mokinė – II vieta (mokytoja Z. Želnienė)

18-ame Respublikiniame moksleivių anglų kalbos oratorių konkurse Klaipėdoje. Ji pristatė paruoštą kalbą tema: To Be Ignorant of the Past is to Remain a Child

Goda Beinortaitė, IV a kl. (mokytoja: Laima Ardavičienė)

2014 m. Kalbų Kengūros Lyderių turo nugalėtojos diplomą ir kelionę į Slovakiją laimėjo IV a klasės mokinė

Goda Beinortaitė (mokytoja Zita Želnienė)

Rajoninė matematikos olimpiada

Martynas Želnys, I kl., I vieta  (mokytoja Sonata Danielienė)

Mantas Kleiva, IV kl., II vieta  (mokytoja Danutė Žižnevičienė)

Agnė Staniūtė, III kl., III vieta  (mokytoja Regina Kazakevičienė)

Rajoninė fizikos olimpiada

Martynas Želnys, I kl., I vieta  (mokytoja Janina Gelažauskienė)

Deividas Tamkus, II kl., I vieta  (mokytoja Vida Micevičienė)

Laurynas Kacevičius, II kl., II vieta  (mokytoja Vida Micevičienė)

Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos rajoninė olimpiada

Julija Chomenko, II kl., I vieta  (mokytoja Tatjana Amniakova)

Viktorija Metiolkina, II kl., III vieta  (mokytoja Virginija Karalienė)

Rajoninė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Vesta Jakštaitė, I kl., I vieta  (mokytoja Irutė Abarienė)

Eglė Jočytė, I kl., II vieta  (mokytoja Irutė Abarienė)

Goda Babinskaitė, III kl., II vieta  (mokytoja Asta Krapikienė)

Vasarė Butkutė, IV kl., III vieta  (mokytoja Zita Želnienė)

Rajoninė biologijos olimpiada

Martynas Želnys, I kl., I vieta  (mokytoja Irena Ūsienė)

Laurynas Kacevičius, II kl., I vieta  (mokytoja Irena Ūsienė)

Agnė Staniūtė, III kl., I vieta  (mokytoja Irena Ūsienė)

Miglė Puodžiūnaitė, IV kl., I vieta  (mokytoja Irena Ūsienė)

Vesta Jakštaitė, I kl., II vieta  (mokytoja Irena Ūsienė)

Karolis Mongirdas, III kl., III vieta  (mokytoja Irena Ūsienė)

Ieva Berankytė, IV kl., III vieta  (mokytoja Irena Ūsienė)

Rajoninė anglų kalbos olimpiada

Goda Babinskaitė, III kl., III vieta  (mokytoja Rūta Berankienė)

Justė Mockutė, III kl., III vieta  (mokytoja Laima Ardavičienė)

Rajoninis meninio skaitymo konkursas

Laimonas Jakaitis, IV kl., II vieta  (mokytoja Diana Šilkaitienė)

Rajoninė chemijos olimpiada

Martynas Želnys, I kl., I vieta  (mokytoja Rasa Lažinskienė)

Eglė Jočytė, I kl., III vieta  (mokytoja Rasa Lažinskienė)

Juozas Adomaitis, III kl., III vieta  (mokytoja Rasa Lažinskienė)

Rajoninis jaunųjų filologų konkursas

Justina Šumilova, IV kl., laureatė  (mokytojos Diana Šilkaitienė ir Julija Mažeikienė)

Agnė Staniūtė, III kl., laureatė  (mokytojos Diana Šilkaitienė ir Julija Mažeikienė)

Edgaras Čepas, IV kl., laureatas  (mokytojos Diana Šilkaitienė ir Julija Mažeikienė)

Kęstutis Gaidukevičius, IV kl., laureatas  (mokytojos Diana Šilkaitienė ir Julija Mažeikienė)

Rajoninė informatikos olimpiada

Edvinas Kilbauskas, IV kl., I vieta (mokytojas Romualdas Dapkevičius)

II vieta respublikinėje gamtos mokslų olimpiadoje

Rugsėjo 19 dieną vyko 6-oji Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiada, kurioje dalyvavo 426 mokiniai.

Martynas Želnys, Ia kl., laimėjo sidabro medalį (mokytojos Irena Ūsienė, Rasa Lažinskienė, Janina Gelažauskienė)

Regioninėse robotikos naujokų varžybose – I vieta (vasario 6 d.) (mokytojas Tomas Matulis)

Filmas apie robotikos varžybas:

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio rajono mokyklų štangos  spaudimo varžybų nugalėtojai 2015-02-10  (mokytojas Regimantas Abarius)

Gimnazijos berniukų krepšinio komanda – Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio rajono mokyklų varžybų nugalėtoja (mokytojas Dainius Butkus)

Gimnazijos mergaičių krepšinio komanda – Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio rajono mokyklų varžybų nugalėtoja (mokytojas Tadas Lukoševičius)

Gimnazijos komanda – Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio rajono mokyklų svarsčių kilnojimo varžybų trečios vietos laimėtoja (mokytojas Regimantas Abarius)

Sveikiname „Atžalyno-1“ komandą, Kalėdinio krepšinio 3 prieš 3 turnyre užėmusią II vietą (jaunųjų policijos rėmėjų būrelis, vadovė Jūratė Daukšienė)

Laimėjo Kauno rajono jaunimo Wii šokių turnyre (jaunųjų policijos rėmėjų būrelis, vadovė Jūratė Daukšienė)

Mūsų gimnazijos mokinės Goda Valantinaitė, Gintarė Lapašinskaitė, Milda Pavaitytė, Viktorija Bielskytė Kauno rajono jaunimo Wii šokių turnyre laimėjo II vietą ir dalyvaus Kauno rajono jaunimo Wii šokių turnyro finale.