… Man retsykiais atrodo, kad Paskutiniojo teismo dieną, kai didieji karvedžiai, teisės žinovai ir valstybės vyrai ateis pasiimti apdovanojimų – karūnų, laurų vainikų, marmuro statulų, įamžinusių jų vardus, – Visagalis, pamatęs mus su knygomis po pažastimis, kreipsis į apaštalą Petrą ir, kiek su pavydu, tars: „Žiūrėk, šitiems apdovanojimų nereikia. Neturime ką jiems duoti. Jie mėgo skaityti.”

Virdžinija Vulf

Skaitykla
Abonementas
Tylioji skaitykla Konferencijų salė

Informacinis metodinis centras buvo įkurtas 2000 m. pertvarkius ir modernizavus mokyklos biblioteką. Jį sudaro 2 skaityklos, konferencijų salė, abonementas.

Techninė įranga:

• 15 kompiuterių,
  • 2 spausdintuvai
  • multimedija projektorius
  • grafoprojektorius
  • skeneris
  • 2 televizoriai
  • audio – videoaparatūra
  • DVD grotuvas

Informaciniame metodiniame centre veikia interneto ryšys, sukauptas nemažas elektroninių laikmenų fondas, užsakomi periodiniai leidiniai, nuolat rengiamos teminės parodos, vedamos integruotos pamokos.

Informacinio metodinio centro darbo laikas:
Poilsio dienos – šeštadienissekmadienis.

Skaitytojus aptarnauja bibliotekininkės:

Karolina Kanišauskaitė – el. paštas      kanisauskaite.karolina@atzalynogimnazija.lt
Jovita Januškonė – el. paštas     januskone.jovita@atzalynogimnazija.lt