Mūsų gimnazijoje maitinimo paslaugą teikia VŠĮ ,,Bruneros”
Valgiaraštis ruošiamas vadovaujantis Lietuvos respublikos  Sveikatos apsaugos ministro įsakymu ,,DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS SVEIKATOS APSAUGOS MINISTRO 2011 M. LAPKRIČIO 11 D. ĮSAKYMO NR. V-964  DĖL MAITINIMO ORGANIZAVIMO IKIMOKYKLINIO UGDYMO, BENDROJO UGDYMO MOKYKLOSE IR VAIKŲ SOCIALINĖS GLOBOS ĮSTAIGOSE TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO” pakeitimo  (2018 M. balandžio 10 d. Nr. V-394)

Mokinių maitinimas
Nuo 2019 metų sausio 7 d. gimnazijoje maitinimą organizuojanti VšĮ ,,Bruneros” įrengė savitarnos stalus ir įrangą. Pagal šį modelį gimnazijos valgykloje mokiniai turi galimybę patys įsipilti sriubos, rinktis karštą patiekalą iš kelių pasiūlytų variantų, pasirinkti norimų daržovių ir garnyro.  Keitėsi ir patiekalų asortimentas – pradėta gaminti daugiau daržovių salotų, įtraukta sveikatai palankių patiekalų. Mokiniai palankiai įvertino naują maitinimo organizavimo tvarką ir patiekalų kokybę. Daugiau bendruomenės narių lankosi valgykloje, auga atsakomybė už nesuvalgytą maistą.

Plačiau apie vaikų maitinimą skaitykite…

Skip to content