Sveikiname olimpiadų, konkursų laimėtojus!
Respublikinė matematikos olimpiada
Donatas Černikauskas, 4 kl. – III vieta.
Matematikos konkurse Kengūra laimėtos prizinės vietos rajone
Donatas Černikauskas, 4 kl. – I vieta
Laimis Urbonas, II kl. – III vieta
Ignas Grinevičius, III kl. – III vieta
Kėdainių Atžalyno gimnazijos mokinių komanda tarptautiniame konkurse GVC (globali virtuali klasė) laimėjo bronzos medalį.
Rajoninės 4 ir žemesnių klasių šaškių varžybos
Urtė Karvelytė, 4 kl. – II vieta.
Donatas Černikauskas, 4 kl. – II vieta.
Valdas Kupčinskas, 4 kl. – II vieta.
Matas Smolinas, 4 kl. – II vieta.
Rajoninis rusų kalbos meninio skaitymo konkursas
Ieva Tamaševičiūtė, 8 kl. – I vieta.
Agnė Staniūtė, 8 kl. – III vieta.
Rolanda Lipnevičiūtė, IV kl. – I vieta.
Respublikinė biologijos olimpiada
Giedrė Širvinskaitė, IIe kl. – I vieta.
Rajoninė geografijos olimpiada
Mindaugas Ribakauskas, III kl. – II vieta.
Respublikinė rusų kalbos olimpiada
Vladislav Turdalijev, III kl. – pagyrimo raštas.
Respublikinė Antikos kultūros olimpiada
Vasarė Butkutė, I kl. – III vieta.
Respublikinis projektas Giminės medis
Emilis Ruzveltas, I kl. – III vieta.
Lietuvos 11 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada
Ignas Grinevičius, III kl. – III vieta.
Rajoninė technologijų olimpiada
Šarūnė Grušauskaitė, I kl. – I vieta taikomųjų menų ir amatų grupėje Muziejaus lankytojo knyga
Tomas Pabiržis, III kl. – I vieta konstrukcinių medžiagų grupėje Šv. Juozapo bažnyčios maketas
Ignas Koženiauskas, IV kl. – II vieta konstrukcinių medžiagų grupėje Lėktuvo modelis
Tarptautinis Sveikuolių sveikuoliai II etapo turnyras
Šių metų vasario 28 d. Panevėžyje įvyko Tarptautinis Sveikuolių sveikuoliai II etapo turnyras, kuriame Kėdainių Atžalyno gimnazijos moksleivių komanda 9-11 klasių pogrupyje laimėjo II vietą.
Sveikiname nugalėtojus: L.Jakaitį, S.Jasiulį, N.Valkauską, Š.Janarauską, E.Kupčiūnaitę, S.Nistirenkaitę ir jų vadoves J.Vaiginienę, G.Bičkienę.
Rajoninė informacinių technologijų olimpiada
Agnė Staniūtė, 8 kl. – I vieta.
Agnė Bilinskaitė, 8 kl. – II vieta.
Emilis Ruzveltas, I kl. – I vieta.
Tomas Pabiržis, III kl. – I vieta.
Malvina Rulytė, III kl. – II vieta.
Rajoninė matematikos olimpiada
Donatas Černikauskas, 4 kl. – I vieta.
Urtė Karvelytė, 4 kl. – III vieta.
Juozas Adomaitis, 8 kl. – III vieta.
Agnė Bilinskaitė, 8 kl. – III vieta.
Giedrė Širvinskaitė, IIe kl. – I vieta.
Natalia Oleinyk, III kl. – III vieta.
Norvydas Davalga, IV kl. – II vieta.
Rajoninė dailės olimpiada
Kamilė Peleckytė, IV kl. – III vieta.
Rajoninė istorijos olimpiada
Ignas Grinevičius, III kl. – II vieta.
Justas Vaičiūnas, IV kl. – III vieta.
Rajoninė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada
Giedrė Širvinskaitė, IIe kl. – I vieta.
Justas Vaičiūnas, IV kl. – II vieta.
Rajoninė rusų kalbos olimpiada
Vladislav Turdalijev, III kl. – I vieta.
Rajoninė anglų kalbos olimpiada
Ignas Grinevičius, III kl. – I vieta.
Rajoninė fizikos olimpiada
Giedrė Širvinskaitė, IIe kl. – I vieta.
Laimonas Urbonas, II kl. – III vieta.
Norvydas Davalga, IV kl. – II vieta.
Rajoninė biologijos olimpiada
Miglė Puodžiūnaitė, I kl. – II vieta.
Laimonas Jakaitis, I kl. – III vieta.
Giedrė Širvinskaitė, IIe kl. – I vieta.
Agnė Šedbaraitė, III kl. – I vieta.
Rajoninė chemijos olimpiada
Giedrė Širvinskaitė, IIe kl. – I vieta.
Vaida Jašinskaitė, III kl. – III vieta.
3-oji respublikinė gamtos mokslų olimpiada
Giedrė Širvinskaitė, IIe kl. – I vieta.
Tarptautinė gamtos mokslų olimpiada
Giedrė Širvinskaitė, IIe kl. – II vieta.
Tarptautinėje jaunimo gamtos mokslų olimpiadoje laimėjo sidabro medalį. Tai unikali olimpiada mokiniams iki 16 metų, kurioje mokiniai iš viso pasaulio varžosi atlikdami chemijos, biologijos bei fizikos užduotis. (Giedrei šiuos dalykus dėsto mokyt. Dalia Čiužienė, Irena Ūsienė, Rasa Lažinskienė). Plačiau …
Rajoninė viktorina Alkoholio žala – I vieta
Mantas Paškevičius, Samanta Masliukovaitė, Monika Steponavičiūtė, Nedas Stankevičius, Kamilė Rakauskaitė, Indrė Umbrasaitė ir komandos vadovė sveikatos priežiūros specialistė Gražina Bičkienė, biologijos mokytoja Vera Remenčienė.
Rajoninis konkursas Sveikuolių sveikuoliai – I vieta
Simonas Jasiulis, Nerijus Valkauskas, Šarūnas Janarauskas, Simona Nistirenkaitė, Eimantė Kupčiūnaitė, Laimonas Jakaitis, komandos vadovės sveikatos priežiūros specialistė Gražina Bičkienė ir neformaliojo ugdymo mokytoja Jūratė Vaiginienė.