Rajoninė istorijos olimpiada
Nedas Kondrackis, IVe kl. – mokytoja Lina Blinstrubienė – II vieta

 

Rajoninė geografijos olimpiada
Benas Jakubauskas, IIIb kl. – mokytojas Žydrūnas Mackevičius – III vieta

 

Rajoninė rusų kalbos olimpiada
Valentina Danilova, IIa kl. – mokytoja Tatjana Amniakova – III vieta

Ignas Mažeika, IIa kl. – mokytoja Tatjana Amniakova – II vieta

 

Rajoninė dailės olimpiada
Dainara Asadulajeva, Ia kl. – mokytoja Daiva Nurdinova – I vieta

Džestina Dirsytė, IId kl. – mokytoja Daiva Nurdinova – III vieta

Simona Šidlauskaitė, IIIb kl. – mokytoja Daiva Nurdinova – III vieta

 

Rajoninė informacinių technologijų olimpiada
Ignas Mažeika, II kl. – mokytoja Violeta Stanevičienė – I vieta

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė

Kamilė Ražinskaitė, IVe kl. – rajono etapo laureatė (mokytoja Neringa Markevičienė),

Rajono mokyklų kroso estafečių varžybų nugalėtojai

Gimnazijos I ir II-IV klasių komandos – rajono mokyklų kroso estafečių varžybų nugalėtojos.  Mokytojai Regimantas Abarius ir Andrius Urbšys.

Rajoninė biologijos olimpiada

Austėja Vainauskaitė, Ia kl. – II vieta (mokytoja Irena Ūsienė),
Kristijonas Petlinskas, IIb kl. – II vieta (mokytoja Irena Ūsienė),
Mantas Diržinskas, IIb kl. – III vieta (mokytoja Irena Ūsienė).
Benas Jakubauskas, IIIb kl. – II vieta (mokytoja Irena Ūsienė).
Andrita Mackelytė, IVd kl. – II vieta (mokytoja Irena Ūsienė).

Rajoninis anglų kalbos konkursas

Pijus Macionis, IIb kl. – II vieta (mokytoja Rūta Berankienė),
Mantas Diržinskas, IIb kl. – II vieta (mokytoja Rūta Berankienė).

Rajoninė muzikos olimpiada

Martynas Bagušas, IIb kl. – I vieta (mokytoja Valda Ašmontienė),
Kamilė Ražinskaitė, IVe kl. – II vieta (mokytoja Neringa Markevičienė),

Rajoninis meninio skaitymo konkursas

Miglė Kareivaitė, IIIa kl. – II vieta (mokytoja Asta Tikniuvienė),
Gintarė Miknevičiūtė, IVe kl. – III vieta (mokytoja Asta Krapikienė),

Rajoninė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Nedas Kondrackis, IVe kl. – II vieta (mokytoja Asta Krapikienė),
Lėja Eringytė, IIb kl. – III vieta (mokytoja Diana Šilkaitienė),

Rajoninė technologijų olimpiada

Beata Baltrūnaitė, IVd kl. – I vieta (mokytoja Vaida Urbonavičienė),
Audingas Noreika, IIIe kl. – I vieta (mokytojas Virgaudas Bernotavičius),
Kajus Gudonavčius, IIIc kl. – II vieta (mokytojas Virgaudas Bernotavičius),

II vieta teisinių žinių konkurse

Balandžio 8 d. gimnazijos mokinių komanda Vaiva Lukošiūtė, Kristijonas Petlinskas, Justas Šlama, Povilas Puodžiūnas ir Dominykas Klimavičius dalyvavo Kauno apskrities policijos bendruomenės pareigūnų organizuotame teisinių žinių konkurse “TEMIDĖ” II ture ir užėmė II vietą.

Laimėta nominacija nacionalinėje olimpiadoje Vilipo 2022

III kl. mokiniai: Audingas Noreika ir Kajus Gudonavičius nacionalinėje olimpiadoje Vilipo 2022 pelnė “Honorable mention” nominaciją. Mokinius konsultavo:  V.Bernotavičius, J.Vaiginienė, N.Markevičienė. Filmuką padėjo ir montuoti V.Kaziukonis, įgarsino Martyna Buklytė.

 

Sėkmingai pasirodė ,, JB regioninėje eXpo 2022“ olimpiadoje

Balandžio 8 d. ,,Atžalyno“ gimnazijos keturios jaunosios bendrovės (JB): ,,Arno keramika“ (prezidentas Arnas Kantautas IId), JB ,,Boo“ (prezidentė Austėja Pečkytė IIIc, narės: Audra Dabkutė IIIa, Adriana Mikolajūnaitė IIIc, Miglė Urbonavičiūtė IIIc, Smiltė Januškaitė IIIa), JB ,,klijuok.lt“ ( prezidentas Vaidotas Minkevičius IIIb, nariai: Ieva Cibulskaitė IIIb, Gabrielė Jančiūraitė IIIc  ir Marius Razevičius IIIb)  bei  JB ,,Melicity“ (prezidentė Erika Tamulytė IIa ir narė Austėja Banevičiūtė Ie) dalyvavo Lietuvos Junior  Achievement ir Ukmergės rajono savivaldybės organizuotoje ,, JB  regioninėje  eXpo 2022“.  JB ,,klijuok.lt“  iškovojo  nominaciją ,,Komandinio darbo pavyzdys“ ;  JB ,,Arno keramika“ prezidentui  Arnui Kantautui įteikta  ,,Alumni  lyderystės“  nominacija. Sveikiname nugalėtojus, linkime entuziazmo, inovatyvių  ir tvarių idėjų  versle.

Kauno regioninis Lietuvos mokinių dainuojamosios poezijos konkursas

Kamilė Ražinskaitė ir Lukrecija Šašytė (mokytoja Neringa Markevičienė) Kauno regioniniame Lietuvos mokinių dainuojamosios poezijos konkurse užėmė II vietą.  Vertinimo komisija ir jos pirmininkas aktorius , bardas Gediminas Storpirštis džiaugėsi jaunaisiais atlikėjais, ir sveikino laureatus, kurie dalyvaus baigiamajame konkurso ture Vilniuje gegužės 13 d.

Tarptautinio eTwinning projekto viktorina

Ainė Kuliešaitė – II vieta  tarptautinio eTwinning projekto “Food Waste with its 4Rs” viktorinoje.

Rajoninė matematikos olimpiada

Adrijana Morkūnaitė, Ia – II vieta (mokytoja Sonata Danielienė ),
Mantas Diržinskas, IIb – II vieta (mokytoja Aušra Matažinskienė),
Nojus Rabecas, IIa – II vieta (mokytoja Aušra Matažinskienė),
Pijus Macionis, IIb – III vieta (mokytoja Aušra Matažinskienė),
Dominykas Klimavičius, IIa – III vieta (mokytoja Aušra Matažinskienė),
Orinta Našlėnaitė, IIIb – III vieta  (mokytoja Sonata Danielienė),
Augustė Lukošiūtė, IVd – III vieta (mokytoja Danutė Žižnevičienė),

Ernestas Granauskas, Ive – II vieta (mokytoja Aušra Matažinskienė).

Rajoninė fizikos olimpiada
Augustė Lukošiūtė, IV kl. – mokytoja Dalia Čiužienė – I vieta

Nojus Rabecas, II kl.. – mokytoja Vida Micevičienė – I vieta

Kajus Černiauskas, IV kl. – mokytoja Dalia Čiužienė – II vieta

Laurynas Bareika, IV kl. – mokytoja Dalia Čiužienė – II vieta

Ernestas Granauskas, IV kl. – mokytoja Dalia Čiužienė – III vieta

Marius Razevičius, III kl.. – mokytoja Vida Micevičienė – III vieta

Rajoninė chemijos olimpiada

Nojus Rabecas, II kl.. – mokytoja Rasa Lažinskienė – I vieta

Dijus Gabrielius Ramanauskas, I kl.. – mokytoja Rasa Lažinskienė – II vieta

Dominykas Klimavičius, II kl.. – mokytoja Rasa Lažinskienė – II vieta

Ieva Paškevičiūtė, III kl.. – mokytoja Rasa Lažinskienė – II vieta

Rajoninė informatikos olimpiada
Augustė Lukošiūtė, IV kl. – mokytoja Violeta Stanevičienė – I vieta

Ignas Mažeika, II kl. – mokytoja Violeta Stanevičienė – III vieta

Kajus Černiauskas, IV kl. – mokytoja Violeta Stanevičienė – III vieta

54-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas (rajono etapas)

Ugnius Unika, II kl. (mokytoja Asta Krapikienė) –  laureatas

Mantas Diržinskas, II kl. (mokytoja Julija Mažeikienė) –  laureatas

Kristijonas Petlinskas, II kl. (mokytoja Diana Šilkaitienė) –  laureatas

Pijus Macionis, II kl. (mokytoja Asta Krapikienė) –  laureatas

Lėja Eringytė, II kl. (mokytoja Diana Šilkaitienė) –  laureatė

Judita Kvederytė, IV kl. (mokytoja Asta Tikniuvienė) –  laureatė

Oresta Brimaitė, III kl. (mokytoja Asta Krapikienė) –  laureatė

Miglė Kareivaitė, III kl. (mokytoja Asta Tikniuvienė) –  laureatė

IV-oji Lietuvos mokinių etnokultūros olimpiada

Lukrecija Šašytė, II kl. – mokytoja Neringa Markevičienė – I vieta

II-oji vieta Finansų olimpiadoje

IVe klasės mokinys Ernestas Granauskas Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Verslo vadybos fakulteto organizuotoje  IV-ojoje Finansų olimpiadoje iškovojo II-ąją vietą. Mokytoja Audra Rutkauskienė.

I-oji vieta rajoninėje Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiadoje

IId kl. mokinė Lukrecija Šašytė (mokytoja Neringa Markevičienė), laimėjo I -ąją vietą rajoninėje Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiadoje.

Respublikinis chemijos konkursas –   III vieta

Spalio 28 d. “Atžalyno” gimnazijos mokiniai – Adrijana Morkūnaitė (Ia), Dijus Gabrielius Ramanauskas (Ia), Pijus Macionis (IIb) ir Dominykas Klimavičius (IIa) – dalyvavo respublikiniame chemijos konkurse Jonavoje. Pasiekimai ir laimėjimai – nuotraukose.   Mokytoja Rasa Lažinskienė.

Skip to content