Ia klasės mokinių vizitas Kauno technologijų universitete prasidėjo nuo įdomiųjų chemijos-fizikos eksperimentų, kuriuose mokiniai sužinojo daug įdomių dalykų apie medžiagų virsmus ir jų kaitą, taip pat atliko keletą eksperimentų. Inžinerinėse dirbtuvėse mokiniai demonstravo savo įgūdžius ir gebėjimus konstravimo ir litavimo užduotyse. Džiugu, jog visiems pavyko sukonstruoti veikiantį „Pypsiuką”. Mokiniai taip pat susipažino su KTU studentų miestelio biblioteka, studijų programomis ir studentiško gyvenimo ypatumais, o savo įgytas žinias pademonstravo Kahoot žaidime.









