Šiais mokslo metais mūsų gimnazija dalyvauja projekte ,,Mokyklos – Europos parlamento ambasadorės”.
Programos tikslas – skatinti aktyvų jaunimo domėjimąsi Europos Sąjungos sprendimais ir aktualijomis, o ypač Europos Parlamento vaidmeniu Europos demokratijoje.

Kėdainių ,,Atžalyno” gimnazija vykdydama programos ,,Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės” veiklas oficialiai įsteigė ES informacijos lentyną. Knygos, leidiniai, žemėlapiai ir kita medžiaga yra gimnazijos bibliotekoje. #MEPALietuva

Lapkričio 23 dieną gimnazijoje lankėsi Arnoldas Pranckevičius – Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas. Su gimnazistais diskutavo apie Europos ir Lietuvos aktualijas. Apie pilietiškumą, pasitikėjimą valstybe, sveikatos ir švietimo reformas Lietuvoje.