Mokykla antrus metus dalyvauja Goethe’s instituto organizuojamame projekte ,,Integruotas matematikos ir vokiečių kalbos mokymas”. Dalyko ir užsienio kalbos mokymas (is) – tai dalyko mokymas(is) užsienio kalba, pamokoje derinant užsienio ir gimtosios kalbos vartojimą dalyko turiniui perteikti.

Projekte dalyvauja vokiečių kalbos mokytoja Ramunė Misiūnienė ir matematikos mokytoja Aušra Matažinskienė. Mokytojos nuolat kelia savo kvalifikaciją, dalyvauja seminaruose ir mokymuose, stebi integruotas pamokas kitose mokyklose, veda ,,Atžalyno” gimnazijoje integruotas vokiečių kalbos ir matematikos pamokas bei dalijasi savo patirtimi su kitų mokyklų projekto dalyviais. Šiuo metu projekte dalyvauja 52 Lietuvos mokyklos.

Mūsų mokykloje šiais metais projektinę veiklą vykdo Iab, IIad klasių mokiniai.