VGTU „Ateities inžinerija“ 9-ojo sezono uždarymo renginyje – dalyvavo keturios gimnazijos komandos.
Renginyje pristatyta daugybė inovatyvių ir įdomių projektų, atspindinčių jaunųjų kūrėjų smalsumą, atkaklumą ir technologinius gebėjimus. Nuo originalių inžinerinių sprendimų iki kūrybiškų ateities vizijų.
Sveikiname:
IIa klasės komandą (J.Ročkaitė, R.Muraškinaitė, V.Višniakovaitė, D.Mockutė ir E.Trečiakauskaitė) Mikrooganizmų tematikos grupėje laimėjus III vietą.
IIe klasės komandą (D.Fesenko, K.Plankytė, D.Laurinavičius, G.Burkauskas) Statyba – praktiškai tematikos grupėje laimėjus II vietą.
O likusioms komandoms linkime nenusiminti ir patobulinti projektus ir dalyvauti kitų metų „Ateities inžinerijos“ projekte!




