Gegužės 28 dieną gimnazijos renginių salėje vyko Padėkos vakaras, kurio metu buvo apdovanoti septyniasdešimt aštuoni gimnazistai – olimpiadų, konkursų ir varžybų laimėtojai bei juos ruošę mokytojai.