Gimnazija dalyvauja projekte  

2020 – 2021 metais nevyriausybinė organizacija Žmogaus teisių balsas kartu su Nyderlandų Karalystės ambasada Lietuvoje įgyvendina projektą ,,You Are Human, Right?”, kuriame dalyvauja ir mūsų gimnazijos mokiniai. Projektą sudaro keli etapai. 

Žmogaus teisių mokymai mokyklose 

Projekto laikotarpiu žmogaus teisių švietėjai atstovaudami tarptautinį Anos Frank jaunimo tinklą (Koordinuojanti organizacija The Anne Frank House www.annefrank.org) rengia žmogaus teisių, istorinės atminties ir medijų raštingumo švietimo mokymus 20 skirtingų Lietuvos mokyklų. 

Mokymų metu nagrinėjamos šios temos: 

  • bendraamžių švietimas; 
  • istorinės atminties ir žmogaus teisių ugdymo santykis; 
  • informacinio raštingumo ir kritinio mąstymo ugdymo santykis. 

Mokymų dalyviai gauna oficialius dalyvavo sertifikatus ir tampa tarptautinio Anos Frank jaunimo tinklo nariais.