Lapkričio 23 d. Ia ir Ib klasių 15 mokinių dalyvavimo pilotiniame projekte – simuliacijos žaidime „Klimatui neutralus miestas“. Lietuvoje buvo atrinktos trys gimnazijos. Lygiagrečiai šis projektas išbandomas Latvijoje, Estijoje, Čekijoje ir Rusijoje. Mokiniai išbandė Senaryon platformą, įsijautė į merės, merės pavaduotojo, „Žaliojo miesto“, Fontos miesto pramoninkų asociacijos, startuolių asociacijos „Pro Fonta“, „Fontouris“,  Fridays for future direktoriaus ir pavaduotojo vaidmenis, strategavo ir diskutavo prie apskrito stalo, kaip galima tvariai pakeisti Fonta miesto aplinką. Gimnazistai priėmė sprendimus, kaip suderinti du dalykus,  apie kuriuos daugelis sako, kad jie nesuderinami: klimato apsaugą ir ekonomikos augimą. 

Paraišką Goethe’s institutui dėl dalyvavimo pateikė Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos vokiečių kalbos mokytoja R. Misiūnienė.