Lapkričio 11 dieną gimnazijoje vyko Kėdainių rajono mokytojų ir mokinių konferencija ,,Ekologinis ugdymas Kėdainių rajono švietimo įstaigose”. Konferencijos dalyvius pasveikino rajono meras Valentinas Tamulis ir gimnazijos direktorius Gintaras Petrulis. Dalyviams buvo įdomu išgirsti mokslų daktaro J. Šečkaus paskaitą „Žmogus ir gamta“. Aštuonių rajono švietimo įstaigų atstovai pristatė pranešimus apie ekologinio ugdymo veiklas. Po konferencijos trys Kėdainių švietimo įstaigos: „Atžalyno“ gimnazija, Juozo Paukštelio progimnazija ir lopšelis-darželis „Puriena“ apdovanotos tarptautinių Gamtosauginių mokyklų programos sertifikatais už pasiekimus darnaus vystymosi švietimo srityje ir kryptingą įstaigų bei visuomenės aplinkosauginio vaidmens stiprinimą ir Žaliosiomis vėliavomis.