Balandžio 5 d. mokytojos Vaida Urbonavičienė ir  Vera Remenčienė Ie klasės mokiniams  vedė biotechnologijų pamoką „Mes – Žemės draugai“.  Pradžioje II d kl. mokinė Lukrecija Šašytė atliko  dainą apie pavasarį atgimstančią žemę (mokytoja Neringa Markevičienė). Tiriamąjį darbą „Daigų vertės palyginimas su jų potencine energija“ pristatė Džestina Dirsytė (IId kl.), vad. Vida Micevičienė. Mokiniams teko išbandyti jėgas  protų mūšyje „Išsaugokime mūsų Žemę“. Pamokos pabaigoje mokiniai atliko kūrybinę užduotį „Mūsų Žemės veidas‘‘.

Tą pačią dieną II a klasės mokiniai dalyvavo Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos organizuojamose „Žemės dienos“ paskaitose „Gamtos pažinimas, išsaugojimas ir įdomioji inžinerija“ į kolegiją mokinius lydėjo Jūratė Vaiginienė ir Rasa Lažinskienė.

Mokiniai buvo aktyvūs, kūrybingi, įgytas žinias panaudos saugant mūsų didžiausią turtą – Žemę.