#MEPALietuva. 2022 m. spalio 11 d.
Programa „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ (MEPA) įgyvendinama Lietuvoje jau septintus metus. Jos tikslas – ugdyti jaunuosius europiečius, pristatyti Europos Sąjungos poveikį ir naudą įvairioms gyvenimo sritims ir skatinti jaunus žmones būti aktyviais savo šalies ir Europos Sąjungos piliečiais.
Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija projekte dalyvauja šešti metai. 2020 metų vasario mėnesį Jaunųjų ambasadorių komanda lankėsi Europos Parlamente Strasbūre.Šiuos mokslo metus, vadovaujami mokytojos Ingos Liubinienės, MEPA jaunoji ambasadorių komanda pradėjo gera nuotaika ir naujomis idėjomis. Komandą papildė nauji nariai, pasiruošę naujiems iššūkiams. Jaunesnieji ambasadoriai pirmame susirinkime aptarė būsimą veiklą ir praeitų metų rezultatus, atnaujino informacinį kampelį gimnazijos skaitykloje.Linkime jiems sėkmės!
Nuotraukoje: jaunieji ambasadoriai Gustė Žilinskaitė, Austėja Banevičiūtė, Gabija Bakaitė, Austė Gumbelevičiūtė, Rapolas Račkauskas, Dominykas Klimavičius, Benas Sipavičius ir Mikalojus Klimavičius.