2021 m. gruodžio 9 dieną įvyko nuotolinis pilotinio projekto „Klimatui neutralus miestas“ baigiamasis renginys, kuriame susirinko trijų projekte dalyvavusių gimnazijų moksleiviai ir jų mokytojos:

Jurgita Valentukonienė ir Lina Šapkauskienė iš Kauno Jono Jablonskio gimnazija

  1. Aina Būdvytytė ir Joana Mikšriūnienė iš Šiaulių „Romuvos“ gimnazija

Ramunė Misiūnienė ir Aurelija Kuperskienė iš Kėdainių ,,Atžalyno” gimnazija

Dalyvius pasveikino ir pasidžiaugė projekto sėkme Vilniaus Goethe’s instituto direktorius Michael Müller-Verweyen. Projekte teisėjavusi Jaunimo debatai asociacijos narė Viltė Sinkevičiūtė kreipėsi į mokinius bei pasidalino savo mintimis bei gyvenimiška patirtimi, kodėl svarbu gebėti diskutuoti ir įsitraukti į komandinį darbą. Taip pat iš Viltės lūpų išgirdome, kad šio konkurso nugalėtoja tapo Šiaulių „Romuvos“ gimnazija!

Visi mokiniai, mokinės ir mokytojos gavo atšvaitines gertuves su projekto logotipu, o kiekvienai mokyklai kaip apdovanojimas įteiktas vadinamasis „Moderatorenkoffer“ – priemonių rinkinys seminarų ir konferencijų vedimui.

Projektas – tai praturtinanti patirtis dirbant tarptautinėje komandoje ir labai įkvėpiantis darbas su Lietuvos pedagogais ir mokiniais. Gerą ir prasmingą mokytojo darbą pažymi mokinių atsiliepimai, kad šis simuliacijos žaidimas paskatino susidraugauti, labiau suartino žaidėjus ir žaidėjas klasės ar mokyklos lygmeniu.