Kviečiame mokytis mūsų gimnazijoje!

Skelbiamas konkursas Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos direktoriaus pavaduotojo pareigoms eiti.

SKELBIMAS DĖL KONKURSO KĖDAINIŲ „ATŽALYNO‘‘ GIMNAZIJOS  DIREKTORIAUS PAVADUOTOJO PAREIGOMS EITI Skelbiamas konkursas Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos (adresas: Mindaugo g. 18, Kėdainiai)  direktoriaus pavaduotojo pareigoms eiti.

Integruota Padėkos ir muzikos pamoka

Kėdainių ,,Atžalyno” gimnazijoje vyko integruota Padėkos ir muzikos pamoka, kurioje atsakinėjo Lietuvos Respublikos seimo narys Tomas Bičiūnas ir gimnazijos direktorius Gintaras Petrulis. Pamokos metu seimo dovanomis buvo apdovanoti gimnazistai puikiai ir labai gerai baigę 2020-2021 mokslo metus.

Kviečiame mokytis

Prašymas mokytis I gimnazijos klasėje Plačiau apie mokinių priėmimą mokytis gimnazijoje skaitykite…

Vaikų nuo 12m. skiepijimas

Ar žinote, kad pasiskiepyti nuo koronaviruso jau gali ir vaikai nuo 12 metų amžiaus? Tai galima padaryti Kėdainių rajono Skiepijimo centre, Budrio g. 5 (VšĮ Kėdainių PSPC). 12-15 metų amžiaus vaikus užregistruoti skiepijimui gali tėvai (įtėviai), globėjai arba rūpintojai. Vaikai vakcinacijai registruojami taip pat kaip ir suaugusieji: internetu www.koronastop.lt arba Karštosios linijos

“Nevėžio upės istorija ir dabartis”

Birželio 16 d. IA ir IB klasės mokiniai dalyvavo integruotoje istorijos, geografijos ir biologijos pamokoje “Nevėžio upės istorija ir dabartis”. Tai pirmieji žingsniai žengiant į Tarptautinį projektą “Darni mokykla”. Tikimės, kad rudenį jų bus daug daugiau ir mes savo veiklomis ir darbais prisidėsime prie Klimato kaitos mažinimo.

Gimnazija dalyvauja tarptautiniame projekte ,,Europos klimato iniciatyva: KARTU UŽ DARNIĄ MOKYKLĄ”!

Birželio mėnesio 11 dieną vyko nuotolinė integruota anglų kalbos, muzikos, socialinių įgūdžių ir karjeros ugdymo pamoka ,,Bičių reikšmė ekosistemai ir žmonių veiklai. Gimnazistų atsiliepimai: https://padlet.com/laimukasenator/d1dzkl6muzgc9c7?fbclid=IwAR15BrOHZIZ-KCy2-9TIMPojit2Udd3USe2uhPsz3n55pZXaQw23ury5H-Q Taip pat vyko konkursas ,,Bitės mano objektyve”. Nuotraukos Mokytojos Rūtos Berankienės, mokytojos Vaidos Kavaliauskienės ir gimnazisčių Vaivos Lukošiūtės ir Ugnės Pliauskytės.