Skelbiamas konkursas į Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos istorijos mokytojo pareigas

Skelbiamas konkursas  į Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos istorijos mokytojo  pareigas.

Pretendentai   šiuos   dokumentus   pateikia   per   14   d.   po   paskelbimo   el.   paštu rita.mackeviciene@atzalynogimnazija.lt:

  • prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
  • asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  • išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  • gyvenimo aprašymą;
  • pedagogo kvalifikaciją   patvirtinančio   dokumento   kopiją   (jei   toks   reikalavimas nustatytas Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 48 straipsnyje);                
  • pedagoginių ir psichologinių žinių kursų išklausymo dokumento kopiją (jei toks reikalavimas nustatytas Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 48 straipsnyje).

Pretendentų atrankos būdas – testas žodžiu (pokalbis) 2024 m. liepos 9 d.     

Plačiau

Gimnazija organizavo „Dailės terapijos mokymus”

Gimnazija įgyvendindama TŪM progamą balandžio-birželio mėn. organizavo „Dailės terapijos mokymus”,  kuriuose dalyvavo 7 rajono mokyklų pagalbos specialistai ir dailės dalyko mokytoja. Po mokymų buvo atlikta vertinimo apklausa, kurioje visi dalyviai įvardino, kad mokymai buvo labai naudingi ir dalinsis patirtimi, bei jau turi idėjų, kaip tai padaryti.  

Pagrindiniai mokymų akcentai – paprasti dalykai gali būti labai informatyvūs, užduočių praktiškumas, metodų gausa darbui su mokiniais, puikiai organizuotas paskaitų laikas, tinkamas priemonių paketas, profesionali dėstytoja, aiškiai pateikta informacija.
Mokymuose išmoktus metodus dabar pradėjo taikyti gyvenimo įgūdžių pamokose, klasės valandėlėse ir planuoja veiklas kitiems mokslo metams.
Mokymų atmosferą įvertino visi labai gerai.
#tukstantmeciomokyklos
Projektas finansuojamas #NextGenerationEU lėšomis

Programą įgyvendina #ESFA

Plačiau

Gimnazistai suorganizavo šventinį renginį

Mokslo metams besibaigiant ir pasitinkant vasaros atostogas IIc, IId, ir IIe klasės mokiniai ir mokytoja N. Markevičienė pakvietė gimnazijos bendruomenę į šventinį renginį. Jo metu mokiniai, dėkodami savo auklėtojoms ir mokytojams, dovanojo muzikinius kūrinius. Sėkmės ateityje savo auklėtiniams linkėjo Asta Tikniuvienė, Vilma Paulauskienė. IIc klasės mokiniai, savo auklėtojai, Rūtai Berankienei, siuntė virtualius sveikinimus ir linkėjo – kuo greičiau pasveikti. Šventė prasidėjo mokytojos fortepijonu grojamu savos kūrybos kūriniu “Jūra”. Skambėjo vaikinų ir merginų ansamblių, solisto Kajaus Kauniečio (fleita Milda Lažauninkaitė) atliekamos dainos. Muzikavo Augustas Jakas, Kajus Masiliūnas, Elinga Širvinskaitė. Už pagalbą dėkojame Elijai Plyčiūvaitytei, Klaudijui Razbadauskui , Kamilai Sedauskaitei. Visi šventės dalyviai, sudainavę finalinę dainą „Mūsų dienos kaip šventė”, palinkėjo gražios ir saugios vasaros.

Plačiau

Mokiniai dalyvavo AGA stovyklos veikloje

Birželio 5-6 dienomis vyko AGA stovyklos veikla, integruotas projektas „Pamokos kitaip”.  Ia, Ib ir IIb klasių mokiniai vyko į KTU. Ia ir Ib klasės vyko į statybos ir inžinerijos fakultetą, ten vyko fakultetų pristatymas, studentų baigiamųjų darbų apžiūra, laboratorijų lankymas bei praktinis užsiėmimas. Vėliau matematikos ir gamtos mokslų fakultete vyko studentų mokslinės bendrijos įdomieji eksperimentai.
IIb klasės mokiniai vyko į elektros ir elektronikos fakultetą. Jie aplankė elektronikos laboratorijas, susipažino su mikroschemų gamyba, dronų projektavimu, gamyba ir galimybėmis.

Plačiau

SVEIKINAME MARTYNĄ BAGUŠĄ IR JO MOKYTOJĄ LINĄ BLINSTRUBIENĘ!

05 14 d. pirmą kartą vykusiame Pilietiškumo egzamine IVb klasės moksleivis Martynas Bagušas atsakė į visus klausimus teisingai ir tapo PILIETIŠKIAUSIU MOKSLEIVIU LIETUVOJE. 🇱🇹Egzamine dalyvavo beveik 10 tūkstančių dalyvių, iš jų 7 tūkstančiai moksleivių.

05 29 d. konferencijos „Karas po karo. Kovoti. Išlikti. Nugalėti. 1944–2024“ metu Martynas buvo apdovanotas išmaniuoju laikrodžiu.

Plačiau

TŪM STEAM koordinatorės dalyvavo koordinatorių susitikime

Gegužės 28 d. Švietimo pažangos programos Kėdainių raj. TŪM STEAM ugdymo  koordinatorės V.Kavaliauskienė ir I.Mackevičienė  dalyvavo STEAM ugdymo koordinatorių susitikime Utenos regioniniame STEAM atviros prieigos centre. Susitikimo metu „Tūkstantmečio mokyklos I” ir „Tūkstantmečio mokyklos II” STEAM ugdymo koordinatoriai dalinosi gerąja patirtimi įgyvendinant STEAM ugdymo veiklas, drauge ieškojo sprendimų kylantiems iššūkiams bei praktiškai išbandė STEAM centro metodininkų laboratorijose vedamas ugdymo veiklas, parengtas ir pritaikytas atnaujintoms ugdymo programoms įgyvendinti. Susitikimą organizavo Europos socialinio fondo agentūra.

#tūkstantmečiomokyklos
Plačiau
Skip to content